O nas

Salony meblowe Olimp istnieją na rynku od ponad 10 lat.

Od momentu powstania firmy konsekwentnie pracujemy nad rozwojem i ulepszaniem naszych działań, ale naszą misją jest satysfakcja klienta.

Współpracujemy z renomowanymi markami meblowymi aby zadowolić klientów z różnymi spojrzeniami na wnętrze. Staramy się dopasować naszą ofertę sprzedażową do istniejących trendów na rynku, potrzeb najbardziej wyszukanych gustów.

Dysponujemy własnym transportem, którym dowozimy meble pod wskazany adres
(po wcześniejszym umówieniu daty dostawy). Zakupione u nas meble dostarczamy do klienta bezpłatnie (do 10 km).

Produkty salonów meblowych Olimp charakteryzuje trwałość, elegancja, funkcjonalność i przystępna cena. Bogaty asortyment mebli tapicerowanych i skrzyniowych dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta.

Personel w naszych salonach posiada szeroką wiedzę dotyczącą oferowanych produktów. Postaramy się doradzić w każdym aspekcie tak, aby zakupy w naszym salonie stały się przyjemnym i łatwym wyborem, a urządzenie domu czy mieszkania nie stanowiło większego problemu. W naszych salonach panuje prawdziwie rodzinna atmosfera, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Salony meblowe OLIMP to nie tylko transport mebli na terenie całego kraju, lecz także specjalistyczna ekipa do przeprowadzek i transportu wszelkiego rodzaju towarów.
W naszej ofercieposiadamy pojazdy, które mogą przetransportować większość towarów.
Przeprowadzaliśmy naszych rodaków m.in. do: Szwecji, Niemiec, Holandii i Francji.
Na wszystkie usługi wystawiamy fakturę VAT.

Meble zakupione w naszych salonach podlegają 24 miesięcznej gwarancji (od daty dostawy).

Akceptujemy płatności: gotówka, przelewy elektroniczne, karty kredytowe, lub system ratalny.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową.